Merhaba,

Son zamanlarda zamanımın çoğunluğu HTML/CSS/JS süper üçlüsüyle geçiyor ve onlarla uğraşmadığım zamanlarda teknoloji haberlerini takip ediyor ve genellikle casual oyunlarla zaman geçiriyorum. Bu aralar Fall Guys bayağı popüler, öneririm keyiflidir. Uğraşlarımı işe yarar bir duruma getirmek ve arada bir kurcalayarak faydalanmayı da planlıyorum.

Aslında internet sitesi 29 Eylül tarihinde açılmıştı, bayağı bir haber vs. de girmiştim. Sonra yedek almadan db yi patlatınca içeriye aktarabileceğim xml yedeklerini de alamamış oldum. Elimde kala kala raw yedekler kaldı, bir süre birbirimize bakıştık ve onları tek tek ayıklayıp tekrar çalışabilir duruma getirmektense sıfırdan kurmaya karar verdim. Aslında fena da olmadı, hem pratik oldu hem de Çinlilerin dediği gibi “çalışıyorsa ellemeyeceksin” düsturunun doğruluğu bir kez daha ispatlanmış oldu.

Parktekno nedir, ne olacak gibi büyük iddialarla girişmeye gerek yok. Okuyup, sevdiğim haberleri paylaşacağım. O sırada siteyi kurcalayıp duracağım ve büyük ihtimalle yeni yeni sevimli çöküşlerle karşılacağım ama bu sefer elimde yeterli yedekler olacağı için sorun olmayacak. Bu internet sitesi ismini de aslında pek planlayarak almadım. Expired Domains sitesinde zaman geçirmeyi seviyorum, bazen güzel birşeyler yakalıyor ve alıyorum. O sırada bu domain ismi karşıma çıktı, teknoloji sitesi için yakışacak bir isim olacağına karar vererek almış oldum.

Gününüz güzel, geleceğiniz parlak olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz