Devolver Digital’in dağıtımını üstlendiği ve pek duyurulmadan çıkan ancak oyuncular tarafından çok sevilen platform oyunu Fall Guys ilk sezonun kapılarını kapatmaya hazırlanıyor.

Grafikleri ve oynanış tarzıyla oyuncular tarafından büyük beğeniyle karşılaşan ve Steam listelerinde de en üst sıralarda yer bulmayı başaran Fall Guys’ın ilk sezonunun bitimi yaklaşıyor ve Mediatonic, Twitter üstünden yaptığı açıklamayla 2. sezonun ne zaman başlayacağı ve ne gibi yeniliklerin geleceği açıklandı.

Fall Guys kendisine özgü grafikleriyle oyuncular tarafından çok sevildi.

Geçtiğimiz gün açıklanan tarihe göre 8 Ekim günü Fall Guys’ın ilk sezonu bitecek ve sonrasında ikinci sezon ile birlikte fasülye karakterler yeni maceralara atılacak. Yeni sezon ile birlikte şimdiye kadar oyuncuların karşılaşmadığı birbirinden eğlenceli yeni haritalar ve karakter kostümleri de oyuna eklenecek.

Yeni sezonun gelmesiyle birlikte 2. sezonun kendisine özgü bir teması da bulunacak. Bu tema içinde cadılar, korsanlar, ejderhalar ve büyücüler yer alacak. Yeni sezonun gelmesini beklerken de oyuncular, oyun içi puanlarını arttırma imkanı bulacaklar.

İlk sezon içerisinde “season pass” ile ulaşılabilecek en yüksek seviye 40 idi. İkinci sezon için de şu an için farklı bir bilgi aktarılmadı ve eğer bir farklılık olmazsa oyuncular birbirinden eğlenceli mücadelelerle 40. seviyeye ulaşmak için yarışacaklar.

Oyuncular kazandıkları taçlarla daha fazla kostüm satın alabiliyorlar.

Yeni sezonun gelmesini bekleyen 40. seviye oyuncular kazanabildikleri kadar fazla taç kazanarak kostüm dolaplarını yeni eşyalarla donatıyorlar. 2. sezon ile gelecek olan yeni haritalar heyecanla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz